Początek roku szkolnego 2018/2019 - 03.09.2018 r.

Początek roku szkolnego to dzień, kiedy nieodwołalnie kończą się wakacje i uczniowie wracają do szkolnej rzeczywistości. W poniedziałek 3 września, po uroczystej mszy świętej, uczniowie, rodzice i nauczyciele „Dwójki” rozpoczęli kolejny rok nauki i pracy. Spotkaniu przewodniczyła Pani Dyrektor, która bardzo serdecznie przywitała zgromadzonych i życzyła wszystkim zapału do pracy oraz sukcesów, cierpliwości, a także dociekliwości w zgłębianiu wiedzy.
Gościem naszej uroczystości była pani Renata Chlebowska – dyrektor Wydziału Oświaty w Jarosławiu, która w imieniu własnym oraz Burmistrza naszego miasta oficjalnie zainaugurowała nowy rok szkolny. Mamy nadzieję, że i dla „maluchów”, i „starszaków”, i „wielkoludów” z gimnazjum będzie to dobre dziesięć miesięcy. Powodzenia!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarosławiu, dwójka jarosław, sp2 jarosław

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ